close
دانلود آهنگ جدید
مدیران عامل ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا راهی مالزی می‌شوند

با اعلام سایت باشگاه پرسپولیس مدیران عامل ۴ باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا راهی مالزی خواهند شد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل سایت باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد سفر مدیران عامل ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از سوی محمد حسن انصاری فرد مطرح و با استقبال سلطانی فر همراه بود و وزیرورزش از مدیرعامل پرسپولیس خواست این موضوع را به شکل جدی پیگیری نماید.

انصاری فرد در جلسه دیروز نمایندگان چهار باشگاه ایرانی با مسئولان فدراسیون نیز خواهان آن شد که به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شود این چهار تیم خواهان مذاکره با مسئولان ارشد این کنفدراسیون هستند. این خواسته با استقبال بهاروند و شکوری همراه بود و مکتوب به کنفدراسیون اعلام شد و با آن موافقت شده است.


بیشتر بخوانید: شکایت باشگاه‌های ایرانی از AFC به دادگاه عالی ورزش


شکوری دبیر فدراسیون و مدیران‌عامل چهار باشگاه ایرانی برای رایزنی‌ها و انتقال دغدغه‌ها به سران کنفدراسیون فردا شب عازم مالزی می‌شوند و مقامات ایرانی که در کنفدراسیون کرسی دارند نیز حمایت خود را از این اقدام اعلام داشته اند. 

انتهای پیام/

خرید اینترنتی مدیران عامل ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا راهی مالزی می‌شوند مدیران عامل ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا راهی مالزی می‌شوند با اعلام سایت باشگاه پرسپولیس مدیران عامل ۴ باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا راهی مالزی خواهند شد. به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل سایت باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد سفر مدیران عامل ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از سوی محمد حسن انصاری فرد مطرح و با استقبال سلطانی فر همراه بود و وزیرورزش از مدیرعامل پرسپولیس خواست این موضوع را به شکل جدی پیگیری نماید. انصاری فرد در جلسه دیروز نمایندگان…